Start

VarioEdge.pl
  • Wsparcie/usługi instalacyjno-pilotażowe
  • Wsparcie sprzedaży produktów FIBRAIN
  • Usługi planowania technicznego
  • Usługi optymalizacji sieci

VARIOEDGE Sp. z o.o. jest firmą projektową oraz wykonawczą, współpracującą z Klientami na rynku krajowym jak również na rynkach zagranicznych, zapewnia profesjonalną obsługę, popartą doświadczeniem, w celu zapewnienia budowy najwyższej jakości sieci telekomunikacyjnych.

Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług w oparciu o najlepszą wiedzę i doświadczenie, wspierane przez nowoczesne rozwiązania i produkty FIBRAIN.

Zakres usług VARIOEDGE obejmuje projektowania sieci telekomunikacyjnych, planowanie, koncepcje techniczno-wykonawcze, montaż kabli światłowodowych, szaf i skrzynek połączeniowych, do wykonywania połączeń włókien oraz optymalizacji usług. Razem z nowoczesnymi produktami i zaawansowanymi technicznie rozwiązaniami FIBRAIN, zapewniamy wyjątkową, zintegrowaną ofertę dla naszych klientów. Niezależnie od zakresu i lokalizacji, nasze projekty są zawsze najwyższej jakości, realizowane na czas przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Projekty

Zakres
usług

Dział pilotażu inwestycji

Dzięki szerokiej liście projektantów i wykonawców certyfikowanych współpracujących z naszą firmą jesteśmy w stanie Inwestorom poszukującym obsługi kompleksowej – zaoferować także wykonanie projektów z w/w listy „pod klucz” pełniąc w takim projekcie funkcje Inżyniera Kontraktu.

Zakres takiego wdrożenia może być różny: od opracowania koncepcji, wdrożenia standardów technicznych, przez projekt budowlany do nadzoru wykonawstwa i odbiór inwestycji. W wielu przypadkach wspomagamy również Inwestora w zakresie pozyskiwania funduszy na finansowanie inwestycji.

Więcej o wsparciu w finansowaniu znaleźć można na naszych stronach internetowych lub bezpośrednio w Działach Handlowych firmy.

Dział projektowy

Wprowadzając na rynek polski i europejski wiele nowych rozwiązań telekomunikacyjnych w tym autorskie rozwiązania i systemy światłowodowe, wiemy iż istotnym aspektem tych wdrożeń jest wiedza techniczna i projektowa.

Zdobyte wieloletnie doświadczenia oraz wykwalifikowana kadra pracowników, pozwalają nam zaoferować Klientom opracowanie kompleksowych dokumentacji projektowych z zakresu sieci telekomunikacyjnych, bazujących na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Współpracujemy z różnymi operatorami telekomunikacyjnymi, co owocuje znajomością różnych procedur z zakresu realizacji inwestycji. Nasza kreatywność i kontakt z Klientem na etapie tworzenia projektu, wpływa na dostosowanie optymalnych rozwiązań technicznych do budżetu inwestycyjnego.

Duże doświadczenie oraz referencje posiadamy również ze współpracy z jednostkami samorządów terytorialnych (JST), pomagając im wdrażać projekty związane z budową infrastruktury Społeczeństwa Informacyjnego.

Dział szkoleniowy

W trosce o stałe podnoszenie wiedzy i umiejętności naszych klientów i ich kadr organizujemy oraz prowadzimy kompleksowe szkolenia z zakresu technik światłowodowych i miedzianych. Szkolenia te mają na celu pomóc naszym partnerom w ich rozwoju na współczesnym, coraz bardziej wymagającym rynku.

Jako nieliczni w Polsce możemy się pochwalić kompletną ofertą szkoleniową w zakresie sieci FTTx, popartą własnym, bogatym doświadczeniem projektowym i wdrożeniowym w tej dziedzinie.

Dział wdrożeniowy

Każda firma wprowadzająca na rynek polski i europejski wiele nowych rozwiązań telekomunikacyjnych, w tym autorskie rozwiązania i systemy światłowodowe, doskonale wie, jak istotnym aspektem tych wdrożeń jest posiadanie szerokiej wiedzy technicznej i projektowej.

Wykonujemy dla naszych klientów kilkaset koncepcji sieci rocznie. Każdy klient może liczyć na pomoc zarówno przy etapie projektowania sieci od podstaw jaki i przy wdrażaniu zaawansowanych technologii światłowodowych.

ZAUFALI NAM