Start

vario-edge-logo-wersja-02_smallerVARIOEDGE Sp. z o.o. jest firma projektową, która wspiera klientów na rynkach zagranicznych, zapewnia profesjonalną pomoc techniczną, popartą doświadczeniem, w celu zapewnienia budowy najwyższej jakości sieci.

Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług w oparciu o najlepszą wiedzę i doświadczenie, wspierane przez nowoczesne rozwiązania i produkty FIBRAIN:

  • Wsparcie/usługi instalacyjno-pilotażowe
  • Wsparcie sprzedaży produktów FIBRAIN
  • Usługi planowania technicznego
  • Usługi optymalizacji sieci

Zakres usług VARIOEDGE obejmuje projektowania sieci, planowanie, montaż kabli światłowodowych, szaf i skrzynek połączeniowych, do wykonywania połączeń włókien oraz optymalizacji usług. Razem z nowoczesnymi produktami i zaawansowanymi technicznie rozwiązaniami FIBRAIN, zapewniamy wyjątkową, zintegrowaną ofertę dla naszych klientów. Niezależnie od zakresu i lokalizacji, nasze projekty są zawsze najwyższej jakości, realizowane na czas przy jednoczesnej redukcji kosztów.

 

 

Nasze usługi

Dział pilotażu inwestycji

Dzięki szerokiej liście projektantów i wykonawców certyfikowanych współpracujących z naszą firmą jesteśmy w stanie Inwestorom poszukującym obsługi kompleksowej – zaoferować także wykonanie projektów z w/w listy „pod klucz” pełniąc w takim projekcie funkcje Inżyniera Kontraktu. Zakres takiego wdrożenia może być różny: od opracowania koncepcji, wdrożenia standardów technicznych, przez projekt budowlany do nadzoru wykonawstwa i odbiór inwestycji. W wielu przypadkach wspomagamy również Inwestora w zakresie pozyskiwania funduszy na finansowanie inwestycji. Więcej o wsparciu w finansowaniu znaleźć można na naszych stronach internetowych lub bezpośrednio w Działach Handlowych firmy.

Dział szkoleniowy

W trosce o stałe podnoszenie wiedzy i umiejętności naszych klientów i ich kadr organizujemy oraz prowadzimy kompleksowe szkolenia z zakresu technik światłowodowych i miedzianych. Szkolenia te mają na celu pomóc naszym partnerom w ich rozwoju na współczesnym, coraz bardziej wymagającym rynku. Jako nieliczni w Polsce możemy się pochwalić kompletną ofertą szkoleniową w zakresie sieci FTTx, popartą własnym, bogatym doświadczeniem projektowym i wdrożeniowym w tej dziedzinie.

Dział wdrożeniowy

Każda firma wprowadzająca na rynek polski i europejski wiele nowych rozwiązań telekomunikacyjnych, w tym autorskie rozwiązania i systemy światłowodowe, doskonale wie, jak istotnym aspektem tych wdrożeń jest posiadanie szerokiej wiedzy technicznej i projektowej. Wykonujemy dla naszych klientów kilkaset koncepcji sieci rocznie. Każdy klient może liczyć na pomoc zarówno przy etapie projektowania sieci od podstaw jaki i przy wdrażaniu zaawansowanych technologii światłowodowych.

Dział projektowy

Wprowadzając na rynek polski i europejski wiele nowych rozwiązań telekomunikacyjnych w tym autorskie rozwiązania i systemy światłowodowe, wiemy iż istotnym aspektem tych wdrożeń jest wiedza techniczna i projektowa. Zdobyte wieloletnie doświadczenia pozwalają nam zaoferować naszym klientom wsparcie projektowe specjalnie utworzonego Działu Wsparcia Projektowego w zakresie oferowanych rozwiązań oraz nowych technologii telekomunikacyjnych. Duże doświadczenie oraz referencje posiadamy również z współpracy z jednostkami samorządów terytorialnych (JST) pomagając im wdrażać projekty związane z budową infrastruktury Społeczeństwa Informacyjnego.

ZAUFALI NAM

50_fibrain-logo
50_siemens
50_pemex_logo_rpt-1
50_isolux-corsan-rojo
50_fortum
50_abb-logo